MŽNL- Rijeka (1.kolo):

OTOČAC  – GROBNIČAN         3:2  (3:0)

Otočac- Gradski stadion. Gledatelja 250. Sudac: Danijel Klarić (Ratulje)- 6,5;

Pomoćnici: Flegar,Balen (oba iz Rijeke). Delegat: Zdravko Jurašić(Brinje);

Strijelci:  1:0 Vuković (15), 2:0 Tomac (42), 3:0 M.Krznarić (44), 3:1 Sharbini (71), 3:2 Čaval (80);

OTOČAC: A.Krznarić 6,5, Benčić 7,Rudelić 7,5,Banić 7,5, Vukić 7,5, Tomac 8, (od 90.min. Bogdanić -,), Vuković 8, (od 86.min. A.Kostelac -,), M.Krznarić 8, (od 84.min. K.Kostelac -,), Plecić 7, Sladović 6,5 (od 60.min. Orešković 6,5), Tomaić 7, (od 67.min. Marincel 6,5);

Trener: Tomislav Lopac – 7,5;

GROBNIČAN:  Peruško 6, (od 46.min. Herman 6,5), Jovanović 6,Čaval 7, Egri 6,Vukelić 6,5,Poropat 6,5, Sharbini 6,5, Linić 7,Furijan 6,5,Fučak 6, (od 46. min. Prtenjača 6,5), Jukić 6.

Trener: Dušan Gruevski – 6,5;

Žuti kartoni: M.Krznarić,Tomac,Sladović (Otočac), Poropat (Grobničan);

Crveni karton: Egri (Grobničan);

Igrač utakmice: Alen Vuković (Otočac);

Favorizirana momčad iz Čavla u prvom poluvremenu nije stvorila niti jednu prigodu za postizanje pogodka, a domaćin je uz tri postignuta pogodka mogao povećati “zastrašujući” rezultat od 3:0 iz prvog poluvremena. Najprije je Plecić odlično ubacio u 15.minuti, a Vuković izvanredno reagirao i postigao vodeći pogodak za domaću momčad. Očekivao se kraj prvog poluvremena, a onda je u 42.minuti Marko Krznarić glavom proslijedio za brzog i neuhvatljivog Tomca koji je prošao gostujućeg vratara i povećao rezultatsku prednost. Dva minuta poslije toga novi šok za gostujuću momčad jer Marko Krznarić povećava rezultat na 3:0. Naslućivala se rezultatska katastrofa favorita, ali u drugom poluvremenu kao da igraju neke druge momčadi. Gostujuća kvaliteta dolazi do izražaja, pa je najprije Sharbini poslije neizravnog udarca smanjio na 3:1. Deset minuta prije kraja greška domaćeg vratara kojeg je iz daljine savladao nogometni internacionalan Kristijan Čaval i doveo utakmicu u totalnu neizvjesnost. Uslijedila je prava drama u posljednjih deset minuta. Gosti jurišaju na domaća vrata i traže barem jedan bod. U posljednjoj minuti mladi vratar Krznarić je već bio savladan , ali je sa iskusni Rudelić sa poprečne crte domaćih vrata spriječio ulazak lopte u mrežu, te na taj način spasio domaći trobod. U istoj minuti bili smo svjedoci postupka kakvih malo ima na našim terenima. Igrao se produžetak, a sudac Klarić je dosudio udarac iz kuta. Uslijedili su žestoki prosvjedi igrača i gledateljstva, ali je Čaval unatoč proteku minuta upozorio suca da je lopta udarila njega prije izlaska iz igrališta, zbog čega je zaslužio pljesak gledatelja i čestitke domaćih igrača koji su bili iznenađeni ovakvim sportskim potezom nekadašnjeg prvoligaškog igrača. Ipak, Otočac je uz tri boda dobio još više što su im dva šesnaestogodišnjaka ( Tomaić, Bogdanić) zabilježili prve seniorske minute u ovom natjecanju.

MLADOST – NEHAJ      2:0 (2:0)

Fažana-  Stadion Oliva. Gledatelja 100.

Suci: Slaven Skender (Rijeka), Goran Krneta (Umag), Mato Čavarović (Buje)

Strijelci: 1:0 Kostešić (20′), 2:0 Subanović(30′)

MLADOST (F): Cindrić -, Subanović 7, Racan 7, Halilović 6, Kovač 6 (od 46. Nišević 7), Mofardin 7 (od 90. Markić-,), Valčić 7, Matejčić 6, Bradarić 6, Kostešić 7,5, Livović 7.

Trener: Marijan Milovan-7,0;

NEHAJ:  Baričević 7, Biondić 6, M. Prpić 6, L. Vukelić 6, Bilen 6,5, J. Prpić 6, Hodak 6, Babić 6, Pećanić 6, Tomljanović 6, I. Vukelić 6,5.

Trener: Marin Tomljanović- 6,5;

Žuti kartoni: Valčić(Mladost), I.Vukelić,Biondić(Nehaj);

Igrač utakmice: Marko Kostešić (Mladost);

Na gostovanje u Fažanu momčad Nehaja doputovala je bez zamjenskih igrača, pa je u prvoj  postavi debitirao mladi Luka Hodak.  Prvi gol pao je u 20. minuti utakmice, a djelo je Marka Kostešića,a  već nakon pola sata igre bilo je sve gotovo jer je na 2:0 povisio  Matija Subanović.