NOGOMETNA BITKA POD NEHAJEM

Više od 120 minuta vodila se nogometna bitka, a onda je Marin Ćaćić u posljednjoj minuti produžetaka i sučeve nadoknade iz gužve pogodio za plasman u završnicu Hrvatskog nogometnog kupa

NEHAJ – BATRINA 3:2 (2:2 , 0:1)

Senj-Stadion pod Nehajem.Gledatelja 150. Sudac: Vedran Jelenčić(Kastav);

Strijelci: 0:1 M. Vlaović (30), 0:2 Caban (52), 1:1 Tomić (65), 2:2 Ćaćić (85), 3:2 Ćaćić (120+1)

NEHAJ: Baričević, Pejanović (46 Savić), Rončević, Tomljanović, D. Prizmić (46 Lopac), Ćaćić, Prpić (58 M. Prizmić) Tomić, Vukelić, Hajdini, Tomac

Trener: Nehajev Svast;

BATRINA: Kolundžić, Pipinić (77 Čondić), Dubravac, Akmačić, H. Mutnjaković, Renka, I. Vlaović (90 Livić), Z. Mutnjaković, Caban (85 Pranjić), M. Vlaović, Mišić

Trener: Stjepan Renić;

Žuti kartoni: D.Prizmić,Hajdini,Vukelić,Tomac,Savić(Nehaj), M.Vlaović,Dubravac(Batrina);

Crveni kartoni: Lopac (75),Rončević(119),-(Nehaj),Akmačić(62),I.Vlaović(120)-(Batrina);

Igrač utakmice: Marin Ćaćić(Nehaj);

Više od 120 minuta vodila se bespoštedna nogometna bitka na stadionu pod Nehajem, a kao dokaz tome može poslužiti činjenica da je sudac Jelenčić dodijelio čak 15 žutih kartona, zbog čega su četiri igrača završila utakmicu prije posljednjeg sučevog zvižduka. U početku je domaćin propustio tri odlične prigode, a onda su gosti poveli u 30.minuti nakon dosuđenog slobodnog udarca gdje je lopta pogodila u glavu M.Vlaovića i završila u mreži pored iznenađenog Baričevića. Domaća momčad je napadala, ali bez efekta. Početkom drugog poluvremena šok za domaćina, jer nije dosuđen prekršaj nad Rončevićem i gosti su u kontranapadu preko Cabana povećali rezultatsku prednost. U 63.minuti gostujući igrač nepotrebno igra rukom i sudac Jelenčić pokazuje na bijelu točku. Vratar Baričević dosada nije znao za promašaj, ali mu je Kolundžić koji rijetko brani jedanaesterce danas učinio ono što nije uspjelo mnogima prije njega. Pročitao je namjeru Baričevića i obranio njegov udarac. Do smanjenja prednosti dolazi nakon euro-gola Tomića koji je sa tridesetak metara efektno pogodio gostujuću mrežu.Redale su se prigode na obje strane. Gostujući napadač I.Vlaović je snažnim udarcem skoro slomio prečku, a uzvratio je M.Prizmić gađanjem stative. U 85.minuti Nehaj ipak stiže od izjednačenja. Tomac je ubacio, a Ćaćić savladao gostujućeg vratara.  U produžecima je sve bilo spremno za izvođenje kaznenih udaraca, ali je nakon ubacivanja Matije Tomljanovića i pokušaja Tomića spretni Marin Ćaćić presudio nakon velike gužve u kaznenom prostoru u sudačkoj nadoknadi produžetka za rezultat  3:2 čime će 20. rujna na stadionu pod Nehajem zaigrati NK”Osijek”.