Predsjednik Gradskog zbora Vila Velebita dr.sc. Valter Krajcar

Gospić, 20.11.2019.

Na redovnoj skupštini članovi Gradskog zbora Vila Velebita iz Gospića izabrali su novo Predsjedništvo.

Za predsjednika izabran je dr. sc. Valter Krajcar, za potpredsjednika g. Ivica Pavletić, a za tajnicu dipl. Ing. Valentina Bublić Zdunić.

Čestitamo!

Previous post Reakcija župana Darka Milinovića na izjavu predsjednika Nezavisnog sindikata zaposlenih u srednjim školama Branimira Mihalineca
Next post PRIOPĆENJE GRADONAČELNIKA GOSPIĆA SA ZAMJENICIMA