Senj – Stadion pod Nehajem. Sudac: Patrik Pavlešić (Duga Resa).

Strijelci: 0:1 Šarković (35), 0:2 Husejnović (86)

NEHAJ: Herman, Pejanović, Svast ( od 61.min. Vukelić), Ćaćić ( od 61 min. Ratković), Filipović, T. Lagumdžija ( od 83.min. Dabac), D. Lagumdžija, L. Hodak, Tomac, Prizmić ( od 61.min. M. Hodak), Papić ( od 46.min. Brnja).

CRIKVENICA: Baričević, Prpić, Bogdanić, Mazzarolli, Butorac, Šarković ( od 87.min.  Suden), Buršić ( od 87.min. Rubčić), Merle ( od 12.min.  Imeraj), Mašić ( od 84.min.  Husejnović), Antanasković, Barac.

Trener: Tomislav Lopac;

Žuti kartoni: Vukelić, D. Lagumdžija (Nehaj), Barac, Mašić (Crikvenica)

Crveni karton: D. Lagumdžija (Nehaj, 38′, drugi žuti)

Igrač utakmice: Martin Bogdanić (Crikvenica);

Susjedski derbi između starih rivala Nehaja i Crikvenice igrao se po nevremenu, tako da je vjetar više kontrolirao loptu nego igrači. Nehaj je imao više od igre u prvom poluvremenu što pokazuje broj udaraca iz kuta. Ipak, utakmica je završena u tri minute prvog poluvremena. Najprije je Bogdanić „podvalio“ odličnu loptu za Šarkovića koji je ostao usamljen pred Hermanom i smireno pogodio mrežu domaće momčadi. Sa tribina se stekao utisak kako je strijelac ovog pogodka bio u nedzvoljenoj poziciji, ali nitko iz domaće momčadi, pa izgleda da je sučeva odluka bila ispravna. Tri minute poslije velika nesmotrenost Dana Lagumdžije koji neoprezno starta i zaslužuje javnu opomenu, ali je opomenu imao prije toga pa je domaća momčad ostala sa desetoricom igrača i ozbiljna momčad poput Crikvenice sa iskusnim trenerom Lopcem nije dozvolila dilemu oko pobjednika ove utakmice. Gostujuća momčad je diktirala tempo i usmjeravala utakmicu, tako da su u dva navrata bili  blizu drugog pogodka. Jednom su signalizirali pogodka jer je lopta po njima bila iza poprečne crte,a drugi put je njihov napadač prošao Hermana, ali je Ćaćić uspio izbaciti loptu i spasiti siguran pogodak. Drugi pogodak je postignu u 85.minuti, nakon ubacivanja iz kuta L.Hodak promašuje loptu što je zbunilo Hermana koji nije uspio stići do lopte, a Husejinović koji je malo prije toga ušao u igru ostao usamljen i ugurao loptu u mrežu čime je utakmica bila završena jer više nikome nije predstavljalo zadovoljstvo igranje utakmice po ovakvom nevremenu.