Otočac – Gradski stadion.  Sudac: Vladimir Merle (Viškovo);

Strijelci: 0:1 Radošević (3), 1:1 M. Ostović (31), 1:2 Dujmović (61-ag)

OTOČAC: A. Krznarić, Benčić (72 Dunković), Dujmović, Smolčić, Banić, Muhar, M. Ostović, Tvrdinić (46 Džaja), Boban (46 Bunjevčević), M. Krznarić (79 Orešković), A. Ostović (72 Plecić);

GOSPIĆ 91: Petrlić, Župan, Došen, Grivičić, Sertić, Hečimović, Jerković (46 Lovrić), Butorac, Bulum (62 Starčević), Radošević (90+2 Župan), Quni.

Trener: Karlo Tomljenović;

Žuti kartoni: M. Krznarić (Otočac),

Župan, Bulum , Starčević, Petrlić (Gospić 91)

Igrač utakmice: Nikola Bulum (Gospić 91);

Već u 3.minuti mladi Frane Radošević se odlično snalazi u gostujućem šesnaestercu i glavom dovodi Gospićane u rezultatsku prednost, a pola sata poslije toga najbolji igrač Otočca Matija Ostović postiže pogodak i izjednačava rezultat. Pola sata prije kraja utakmice Nikola Bulum uz pomoć domaćeg braniča Dujmovića donosi veliki trobod za gostujuću momčad, čime su Gospićani osvojili značajne bodove .

ROVINJ – NOVALJA            3:1 (2:0)

Rovinj – Stadion  „Valbruna“. Sudac: Tomislav Frlan (Podhum)

Strijelci: 1:0 Lleshdedaj (10), 2:0 Tošić (18), 3:0 Lavižati (52),

3:1 Datković (88)

ROVINJ: Starčić, Zgrablić, Gargiulo (88 Ban), Reid, Paulinić (46 Prgić), Novoselić (77 Damuggia), Lleshdedaj (85 Lazarić), Peteh, Tošić, Lavižati, Despagne (46 Čakarić)

NOVALJA: Pedić, Denona, Tončić (64 Dabo), Datković, Vukorepa, Bogdanović, Škoda, Kustić, Badurina, Kapitanović, Dodevski.

Trener: Mario Dabo;

Žuti karton: Datković (Novalja);

Novalja nije bila ni blizu bodova , jer je Rovinj imao značajnu prednost od 3:0 u 52. minuti. Desetak minuta prije kraja nekadašnji igrač Rijeke Marin Datković postiže pogodak, ali je to sve bilo bez utjeca na konačni ishod gdje Rovinj osvaja vrlo važan trobod.

PRVENSTVENA LJESTVICA  4. HNL – Zapad 2021./2022.