1. kolo:

MLADOST  – GOSPIĆ 91       5:0   (2:0)

Fažana -Stadion „Oliva“. Sudac: Paolo Jakovašić (Opatija);

Pomoćnici: Bojan Sobol (Hreljin), Denis Badjuk (Rijeka);

Strijelci: 1:0 Halilović (22), 2:0  Funčić (32-11 m), 3:0 Quni (50-ag), 4:0 Funčić (75),

5:0 Leonardelli (88)

MLADOST-FAŽANA: Lovrić, Marijanović, Nišević, Ristić, Lazendić, Kostešić (79 Fabris), Halilović (73 Milotić), Bernčić (65 Leonardelli), Funčić (79 Bradarić), Butković, Subanović (65 Stojanović).

Trener: Mitar Gavočanov;

GOSPIĆ 91: Petrlić, Quni (78 Abramović), Župan, Grivičić, Sertić, Hećimović, Radošević (86 Marincel), Bulum (65 Špoljarić), Butorac, Jerković, Škulj (46 Lovrić).

Trener: Nema prijave;

Žuti kartoni:  Leonardelli (Mladost Fažana), Butorac, Sertić, Grivičić (Gospić 91)

Crveni karton: Grivičić (66, Gospić, drugi žuti).

Igrač utakmice: Matija Funčić (Mladost);

Još jedna blamaža gospićkog nogometa. Pet golova u mreži i igranje bez službenog trenera pokazuju nemoć nekadašnje nogometne institucije iz Gospića. Danas su igrali domaćini iz Fažane, koji su zasluženo slavili pobjedu. Nakon dvadeset minuta igre Almir Halilović je prošao lijevom stranom i pogodio za rezultatsku prednost domaće momčadi.  Do kraja poluvremena Fažanci povećavaju prednost preko Funčića iz kaznenog udarca.

U 5.minuti nastavka u drugom poluvremenu Quni nespretno reagira i pogađa vlastitu mrežu čime domaćin dolazi do nedostižne prednosti od 3:0. Funčić postiže svoj drugi pogodak u 75.minuti, a peti pogodak je djelo mladog Leonardellia nakon odličnog solo prodora.

ROVINJ – OTOČAC 2:1  (0:1)

Rovinj – Stadion „Valbruna“.  Sudac: Vladmir Merle (Viškovo);

Pomoćnici: Zoran Janković (Viškovo),Đulijano Kulaš (Mošćenička Draga)

Strijelci: 0:1 Benčić (18), 1:1 Buljević (89), 2:1 Jurić (90+2)

ROVINJ: Starčić, Zgrablić (46 Jurić), Buljević, Šverko, Prgić, Perja (86 Lazarić), Novoselić (46 Paulinić), Lleshdedaj, Peteh, Tošić, Lavižati.

Trener: Ecio Krizmanić;

OTOČAC: A. Krznarić, Benčić, Tvrdinić, Muhar, Banić, Dunković, Bunjevčević (81 Plecić), Vidmar, M. Krznarić, Boban (65 Orešković), Ostović.

Trener: Antonio Rudelić;

Žuti kartoni: Šverko, Lleshdedaj (Rovinj),

Dunković, Muhar, Plecić (Otočac)

Igrač utakmice: David Jurić (Rovinj)

Svega dva minuta dijelilo je Otočca do velikog trijumfa, a onda su se svi snovi srušili u 120 sekundi. U 89.minuti Mateo Buljević postiže izjednačujući pogodak, a u drugoj minuti sudačke nadoknade David Jurić postiže pogodak za veliki trobod koji im donosi mirniji ulazak u završnicu prvenstva, dok je Otočac razočaran napustio igralište u Valbruni jer su nakon poraza Kraljevice lidersku poziciju prepustili momčadi iz Medulina.