KUP NATJECANJE NOGOMETNOG SAVEZA LIČKO-SENJSKE ŽUPANIJE

NEHAJ  – GOSPIĆ 91     4:1 (3:0)

Senj-Stadion pod Nehajem. Gledatelja 50. Sudac: Marijan Šimatović (Gospić);

Pomoćnici: Mirko Bićanić (Senj), Danijel Tonković (Otočac), Delegat: Josip Šimunić (Otočac);

Strijelci:

1:0 Pejanović (15), 2:0 Tomac (30 – 11m), 3:0 Tomac ( 43), 4:0 Buqaj (78), 4:1 Ratković (89-11m);

NEHAJ: Herman, Pejanović (od 66.min. Čopić), Brnja , (od 46.min. Matijević), Prizmić, Bandić, Buqaj,  Tomac, (od 66 min. Tomljanović), Hajdini, (od 46. Dabac), Vukelić, (od 66.min. Svast), Makić,L.Hodak;

Trener: Tomislav Lopac;

GOSPIĆ 91: Petrlić, (od 33.min. Brezović), Došen, Sertić,Lovrić, (od 65.min. Špoljarić), Hećimović, Pocrnić, (od 46.min. Jelača), Radošević, Butorac, (od 78.min. Abramović), Quni, Škulj, (od 46.min. Ratković), Župan.

Trener: Karlo Tomljenović;

Igrač utakmice: Lucijan Tomac (Nehaj);

Nehaj je bio neumoljiv protiv ovoproljetnog četvrtoligaškog hita iz Gospića, koji je nakon desetak utakmica dočekao prvi poraz, zbog čega je najzaslužniji njihov sugrađanin Lucijan Tomac. Tomac se nakon Pejanovića dva puta upisao u listu strijelaca čime je utakmica bila završena i poslužila obojici trenera da provjere igrače koji imaju manju minutažu kako bi se što bolje pripremili za prvenstvene utakmice. U drugom poluvremenu još jedan Gospićanin (Buqaj)  je “zapaprio” svojima i u 78.minuti povećao na nedostižnih 4:0. Počasni pogodak za Gospićane neposredno prije kraja utakmice postiže Ratković, koji je u jesenjem dijelu nastupao za Nehaj.

Raspored utakmica polufinala kupa ŽNS Ličko-senjske:

Senj:  NEHAJ   – PLITVICE

Otočac:   OTOČAC -PLITVICE

Finale se igra 17.05.2022.godine, a domaćin utakmice će biti pobjednik utakmice OTOČAC-PLITVICE.

Be the first to comment on "NEHAJ UVJERLJIVO POBIJEDIO GOSPIĆ 91"